Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pamučne niti za meso bijele (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Kulture bakterija za zrelo meso, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 50 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Crna mesarska mrežica dimenzija 18 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
4,21 € 3,95 €
0,79 EUR/m
Bijela mrežica za mesne proizvode dimenzija 12,5 cm x 5 m, s toplinskom otpornošću do 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Mesarska mrežica (do +220°C), fi 15 cm, duljina 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
18,31 EUR/kg