Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kolagenska ovojnica za suhomesnate proizvode fi 65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Horizontalna punilica 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/kom.
Staklenka twist-off 500ml "Obrnuta Amfora" s bordo poklopcem fi 82/6, 6 kom.
6,04 € 4,85 €
0,81 EUR/kom.
Staklenka TO 580ml debeljuškasta -6kom
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/kom.
Okrugle etikete fi 66,5mm za poklopce/staklenke - 20 kom
2,14 €
0,11 EUR/kom.
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Staklenka TO 900 ml s poklopcem u boji fi82/6 - 6 kom.
4,02 €
0,67 EUR/kom.
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Kuke za dimljenje - S, naoštrene, 3 mm x 100 mm, 5 kom.
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.