Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Kućna pušnica u loncu, 35 L, za plinski štednjak
131,70 €
131,70 EUR/kom.
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 2 LONG s posudom za pepeo
108,30 €
108,30 EUR/kom.
Mrežica za mesne proizvode od najlona 4 m x 22 cm s termičkom otpornošću do 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Generator dima dragON JET 4 LIGHT s funkcijom ispuštanja pepela i električnom pumpom dragON Air
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Mlaznica LONG za generatore dima dragON JET br. 330144 i 330146
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Električna pumpa dragON Air
11,28 € 10,76 €
10,76 EUR/kom.