Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Balkonska dimilica s termometrom
34,14 €
34,14 EUR/kom.
Balkonska pušnica – OBITELJSKA
77,80 €
77,80 EUR/kom.
Prijenosna pušnica s termometrom i voćnim drvnim strugotinama
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/kom.
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, 50% hrast + 50% joha, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Pušnica s Wi-Fi, 200 L - dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem, ložena drvom
860,73 €
860,73 EUR/kom.
Pušnica s Wi-Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ s električnim grijaćim modulom i upravljačem
853,42 €
853,42 EUR/kom.
Vrtna drvena dimnica 200 L – dragON Wood 100E s električnim grijaćim modulom i upravljačkom jedinicom
670,73 €
670,73 EUR/kom.
Kuke za dimljenje ribe - dvostruke - 5 kom.
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/kom.
Pušnica 200 L dragON Larch E21 - od ariša, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
707,32 €
707,32 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E - drvena opaljana, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
580,49 €
580,49 EUR/kom.
Pušnica 115 L dragON Wood 60E drvena, s električnim grijaćim modulom i kontrolerom
573,17 €
573,17 EUR/kom.
Vrtna pušnica 200 L dragON Wood 100E – na drva, s električnim grijaćim modulom i upravljačem
678,05 €
678,05 EUR/kom.
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg