Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Horizontalna punilica za kobasice 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/kom.
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m