Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kvadratna Bačva za 50 L, bijela, s ručkama 50 L
17,31 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Navojni poklopac za kvadratne bačve 30, 40 i 50 L, Ø 22 cm
3,58 €
3,58 EUR/kom.
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Vreća za kiseljenje - za bačvu 20 L - 5 kom.
2,51 €
0,50 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
44,40 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalijev pirosulfit, 100 g
25,10 EUR/kg
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Boca za vino 0,75 L zelena - paket 8 kom.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/kom.
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Bačva za kiseljenje 240 L plava
73,16 € 60,73 €
60,73 EUR/kom.
Bačva za kiseljenje 130 L plava
46,33 € 42,44 €
42,44 EUR/kom.