Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Esencija Gold s okusom Jamaica Rum za 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Dark Ale
18,53 € 17,56 €
10,33 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Esencija s okusom šljivovice, za 4 L, 40 ml
Kockice od francuskog hrasta, snažno tostirane, 20 g
111,00 EUR/kg
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Vinski kvasac Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.