Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Šećeromjer, pokazivač sadržaja šećera 0 - 29°Blg
5,75 €
5,75 EUR/kom.
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Svijetli ekstrakt sladni Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Alkoholometar u nelomljivoj epruveti
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Stakleni stupac za filtriranje u kompletu s alkoholmetrom, silikonskom cijevi i kokosovim ugljenom
28,53 €
28,53 EUR/kom.
Refraktometar za med
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Kapilarni vinomjer za mjerenje sadržaja alkohola
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Getrocknete hefe für honigweine Enovini Honig 10g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Precizni stakleni alkoholometar
10,24 €
10,24 EUR/kom.
Esencija okusa viskija za 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Esencija s okusom kokosa, za 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Esencija okusa mango & marakuja za 5 L, 100 ml
69,00 EUR/l