Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Klarowin 2 - sredstvo za bistrenje
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - sredstvo za bistrenje 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 20 kom.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/kom.
Automatski sifon s ventilom i držačem - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Aglomerirani čep, cilindrični d.24x38 mm (100 kom.)
13,90 €
0,14 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Stroj za sakupljanje sitnog voća, metalni zubi
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/kom.
Brtva za klip vertikalnih punjača 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/kom.
Poliamidni omot za kobasice 8m-fi73mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Klarowin - sredstvo za bistrenje 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Stroj za sladoled i sorbete
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/kom.
Balon za vino 34 L sa širokim grlom u plastičnoj košari
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/kom.