Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Premium vertikalna punilica, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 65 mm, 30 cm - 4 kom.
8,07 €
2,02 EUR/kom.
Sušena svinjska crijeva kalibar 100 mm, 50 cm - 2 kom.
4,04 EUR/kom.
Kopče za klamericu za kobasice - 240 kom.
6,31 EUR/kom.
Klipovi za klamericu za kobasice - 60 kom.
2,00 €
0,03 EUR/kom.
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Pšenični kvasac s kvascem - 23 g
Klarowin White Plus - sredstvo za bistrenje 8 g
0,83 €
0,83 EUR/kom.