Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Staklenka TO 1,7 L sa zlatnim poklopcem fi 100/6, 1 kom.
1,90 €
1,90 EUR/kom.
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/kom.
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Vakuumski zavarivač - univerzalni, pistacija
24,88 €
24,88 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.