Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin VR5, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Kvasac + hranjiva tvar - crna vina
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/kom.
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 5-7 dana 100L
6,31 €
18,56 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 24h
4,61 €
25,61 EUR/kg
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grappa 7-10 dana
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg