Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva - kalibar 18/20mm, 15m
4,73 €
0,32 EUR/m
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Nerazbijivi salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0-300 g soli/L
3,95 €
3,95 EUR/kom.
Nelomljiv salinometar s epruvetom, raspon mjerenja: 0–300 g soli/L
4,72 € 3,95 €
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Balon za vino 34 L u plastičnoj košari
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/kom.
Balon za vino 25 L u plastičnoj košari
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/kom.
Refraktometar za med