Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Strukturirana folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Moletirana folija za vakuumski zavarivač – rukav 20x600 cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Rebrasta folija u rukavu – za aparat za vakuumiranje, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg