Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
55,33 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
32,12 EUR/kg
Nitritna sol s biljem "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Nitritna sol Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Injektor od nehrđajućeg čelika 60 ml + 2 igle
15,12 €
15,12 EUR/kom.