Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
15,87 EUR/kg
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.