Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set za vakuumsko pakiranje - ručni
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/kom.
Reljefne vrećice za aparat za vakuumiranje, 20x30 cm, 50 kom.
7,29 €
0,15 EUR/kom.
Moletirane vrećice za aparat za vakuumiranje, 15x20 cm, 50 kom
3,88 €
0,08 EUR/kom.
Moletirane vrećice za vakuumski aparat 25 x 35 cm, 50 kom.
10,56 €
0,21 EUR/kom.
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Hrana za vinske kvasce, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinski kvasac s hranom za kvasac - za cvjetna vina, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Vreća za kiseljenje - za bačvu 30L - 5 kom.
3,07 €
0,61 EUR/kom.
Vreća za kiseljenje - za bačvu 20 L - 5 kom.
2,51 €
0,50 EUR/kom.
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
94,00 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.