Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Plastične vrećice za šunkovar 3,0 kg - 20 kom.
3,58 € 3,24 €
0,16 EUR/kom.
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Odabrana za šunku - mješavina bilja i začina
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
47,43 EUR/kg
VSYPTO s okusom cole – prašak s okusom za vodu, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Vsypto Ice Tea Limun - paket 15 x 9 g
9,75 €
0,65 EUR/kom.
Vsypto Omena-Persikka – monipakkaus 15 x 9 g