Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Univerzalni vinski kvasci, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin 7013, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vinski kvasac Fermivin PDM, 7 g
Vinski kvasac Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vinske kvasce Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinski kvasci Enovini® BAYA, 7 g
Vinski kvasac Tokay, 20 ml
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Vinski kvasac Enovini® WS, 7 g
Vinistart Complex, 20 g
94,00 EUR/kg
Boca za vino 0,75 L smeđa - paket 8 kom.
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/kom.
Balon za vino lagan, nelomljiv, s remenima, 25 L
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 20 kom.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/kom.