Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Odkoštavač za višnje i trešnje (u foliji)
6,49 €
6,49 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/kom.
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Mreža za zaštitu od ptica, zelena, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l