Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje, trešnja, 5 kg, srednje KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Esencija okusa Višnja s brandyjem, 40 ml - za 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Set 6 esencija - VOĆNI 6x40 ml
58,92 EUR/l
Vsypto mix 2x15 okusa, 30 x 9 g
18,78 €
1,25 EUR/kom.
VSYPTO mix okusa, 15x9 g
9,75 €
0,65 EUR/kom.
Mjerenje sadržaja L-jabučne kiseline
7,31 €
7,31 EUR/kom.
VSYPTO mix okusa, 15x3g
5,34 €
0,36 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Odkoštavač za višnje i trešnje (u foliji)
6,49 €
6,49 EUR/kom.