Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Retro meteorološka stanica - boja oraha sa zlatnim brojčanicima
41,94 € 37,80 €
37,80 EUR/kom.
Retro meteorološka stanica - prirodno drvo sa srebrnim brojčanicima
Metalni vadičep - tradicionalni - srebrni
4,46 €
4,46 EUR/kom.
Boca pljoska 500 ml s navojnim čepom, otisak „Uskrs“, 1 kom.
1,63 €
0,00 EUR/kom.
Boca pljoska 200 ml s navojnim čepom, tisak "Uskrsna pisanica", 1 kom.
1,02 €
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
Jednostavna staklenka 545ml (fi 82) - s crnim poklopcem, 6 kom.
6,22 €
1,04 EUR/kom.
Esencija Brandaxa s okusom grčkog brendija, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Kuke za dimljenje - S, rezane pod 45°, 3 mm x 150 mm, 5 kom.
2,78 €
0,56 EUR/kom.
dragON set za pušnicu – IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 2 LONG s pepelnikom
434,14 €
434,14 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - IQ moduli s Wi‑Fi i generator dima JET 1 LONG
414,63 €
414,63 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 2 LONG
319,51 €
319,51 EUR/kom.
Set dragON za pušnicu - električni moduli s digitalnim upravljačem i generatorom dima JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/kom.