Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Modularni destilator Convex 30 L električni - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/kom.
Automatski sifon s ventilom i držačem - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/kom.
Ručna korkovnica
3,66 €
3,66 EUR/kom.
Električna pušnica dragON s mobilnim postoljem
649,76 €
649,76 EUR/kom.
Destilacijski termometar hawkSTILL Wi-Fi s funkcijom uključivanja i isključivanja grijača
112,68 €
112,68 EUR/kom.
Klinovi, sidra za pričvršćivanje trampolina, 4 kom.
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/kom.
Galvanizirana žica 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m
Plastične kopče za vezivanje biljaka, mix 50 kom.
1,68 € 1,53 €
0,03 EUR/kom.
Set za pretakanje vina s držačem i stezaljkom
5,00 €
5,00 EUR/kom.
PVC traka za vezivanje biljaka, 1,2 cm x 40m
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Vrtna traka na čičak, zelena, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.