Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Refraktometar za pivo
21,22 €
21,22 EUR/kom.
Mjerenje gustoće
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Sirište za sireve 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.
Mreža za penjačice (3,2 x 1,2 m)
1,95 €
1,95 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 100 kom
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.
Čep od pluta 23/18 mm 10 kom.
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/kom.
Alfa-amilaza u tekućem obliku
1,88 €
188,00 EUR/l