Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje - mješavina začina i začinskog bilja, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Tajna djeda Feliksa za salamurenje, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Receptura Bake Leokadije Za Salamurenje, 35 g
Utezi za bačve, keramički, fi 22 cm
13,66 €
13,66 EUR/kom.
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Šunkokuh set - Obiteljska gozba, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/kom.
Šunkovar set – Pošteni zalogaj 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/kom.
Kanta za hranu GWIOZDA - s poklopcem, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
45,16 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l