Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim – hrastov, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Duo Maslac - češnjakov i biljni začin 2 u 1, 2 x 12g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
Drvni čips za dimljenje/roštiljanje, trešnja, 450 g, kl. 10
Drvne sječke za dimljenje/roštiljanje, od jabuke, 450 g, kl. 8