Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nehrđajući roštilj za drvenu/šperpločastu pušnicu dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/kom.
Rešetka za električnu pušnicu dragON 330345
9,97 €
9,97 EUR/kom.
Termometar za pušnice i BBQ (0°C do +250°C) 6,0cm
6,49 €
6,49 EUR/kom.
Termometar za pušnicu i BBQ (0°C do +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/kom.
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Termometar za roštilj i BBQ, od 50 do +500°C, bimetalni, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvni čips za dimljenje i roštilj svinjetine – mješavina (70% joha, 30% bukva), 450 g, klasa 10
2,34 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje/roštilj, 50% jabuka + 50% bukva, 450 g, kl. 8
Želno gorivo za grijače pušnice 1 L
6,31 €
6,31 EUR/l
Termometar za pušnicu i BBQ (0°C do +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/kom.
Drvna sječka za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 2
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l