Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Poluautomatski mesarski injektor s kompletom igala i crijevom
27,31 €
27,31 EUR/kom.
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Šunkovar – Nešto malo 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/kom.
Stakleni šunkovar za 450 g
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Stakleni šunkovar - DUO set, za 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/kom.
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Marinada za ribu - mješavina bilja i začina, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Divlja ruža
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA – Brusnica