Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Hrana za vino Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Hrana za vino s vitaminom B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Olivna boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
6,44 €
0,81 EUR/kom.
Bijela boca za vino 0,75 L - paket 8 kom.
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Plastični lijevak fi25 za balone, visoki rub
6,41 €
6,41 EUR/kom.
Hrana za vinske kvasce, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Multimjer za mjerenje koncentracije šećera i potencijalnog alkohola
6,04 €
6,04 EUR/kom.
Lijevak za staklenke/ balone 160/40mm
2,39 €
2,39 EUR/kom.
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Kvasac za cider Ciderini Sweet, 5 g
376,00 EUR/kg
Mreža za penjačke biljke: 2 x 20m
8,48 €
8,48 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 5m
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Mreža za penjačke biljke, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/kom.
Podrška za biljke - sužena vrtna rešetka 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/kom.