Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Samoljepljive etikete za začine, okrugle, crne - 30 kom.
1,53 €
0,05 EUR/kom.
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Pekla blago začinjena biljem za šunku, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Staklena posuda 545 ml, s poklopcem za vješanje
1,95 €
1,95 EUR/kom.
Staklena posuda 350 ml, s poklopcem za vješanje
1,39 €
1,39 EUR/kom.
Staklena posuda 235 ml, s poklopcem za vješanje
1,10 €
1,10 EUR/kom.
Papirnate posude 4,5 x 5 x 4,5, set od 5 kom.
5,51 € 4,95 €
0,99 EUR/kom.
Papirnate posude 6 x 6 x 6, set od 5 kom.
4,70 € 3,24 €
0,65 EUR/kom.
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Modul destilatora za aromatizaciju destilata
37,31 €
37,31 EUR/kom.
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
11,90 EUR/kg