Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Rimski lonac 4L
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4 L
Kamen za pizzu s ručkom i nožem, od kordierita, okrugli 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/kom.
Set modula s digitalnim termostatom - dragON 2,7 kW, za vrtne pušnice
251,22 €
251,22 EUR/kom.
Set električnih modula s digitalnim upravljačem - dragON 1,5 kW, za vrtne pušnice
231,95 €
231,95 EUR/kom.
Rimski lonac 4 L
27,56 €
27,56 EUR/kom.
Lijevani lonac za pečenje, 5.5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/kom.
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Rimski lonac okrugli 4L
31,70 €
31,70 EUR/kom.
Okrugli rimski lonac 4L
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Električna pušnica - prijenosna
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/kom.
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg