Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Nastavak za aplikatore za mrežice Browin
2,77 € 2,51 €
2,51 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Vinski kvasac Turbo Fruit 5-7 dana 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Čep od pluta 23/18 mm 10 kom.
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/kom.
Destilacijski kvasac Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Prirodni čep, cilindrični d.22x38 20kom.-aglomerat
3,22 €
0,16 EUR/kom.
Drveni čips za dimljenje, joha i bukva, 5 kg, srednja granulacija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje od johe i bukve, 15 kg, srednja granulacija KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Fermentacijska cijev MAXI s zaštitnim čepom
1,24 €
1,24 EUR/kom.
Balkonska dimilica s podesivom zapremninom
70,49 €
70,49 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Prizmatične bakrene opruge 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Čep od pluta 23/18 mm 100 kom
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/kom.
Navojna matica za punilicu za kobasice Browin br. 311006
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Esencija Sauer-Kirsche – Čista Višnja, 40 ml, za 4 L
3,68 €
3,68 EUR/kom.