Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Silikonska podloga – stolnica s tiskom: predlošci i kulinarski kalkulator
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/kom.
Suhi pekarski kvasac, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Bočica twist off 330 ml s čepom fi43 i šarenim tiskom - 6 kom.
5,83 €
0,97 EUR/kom.