Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Sonda za kuhinjski termometar (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/kom.
Kompaktni infracrveni kuhinjski termometar sa sklopivom sondom
22,44 €
22,44 EUR/kom.
Termometar za pečenje mesa (0°C do +120°C) 12,5cm
5,19 €
5,19 EUR/kom.
Termometar za hladnjake i zamrzivače (-40°C do +40°C) 15cm
1,58 €
1,58 EUR/kom.
Kulinarski termometar s bežičnom Bluetooth sondom
60,49 €
60,49 EUR/kom.
Modularni destilator 18 L Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/kom.
Peklosól Pekla češnjakovo-biljna za šunkovar, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Mreža za dimljenje sireva, dulj. 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Moj hobi: Izrada domaćeg sira - knjiga (na poljskom jeziku)
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Knjiga "Šunkovar – Majstor kulinarskih mogućnosti, Recepti" – novo izdanje, knjiga na poljskom jeziku
10,05 €
10,05 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg