Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Silikonski klip za vertikalnu punilicu 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Vertikalna punilica premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/kom.
Brtva za klip vertikalnih punjača 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s metalnom košarom, kapaciteta 10L
147,56 €
147,56 EUR/kom.
Okvirna preša za voće – s drvenom košarom, kapaciteta 10L
127,80 €
127,80 EUR/kom.
Ručna korkovnica
3,66 €
3,66 EUR/kom.
Premium vertikalna punilica, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Esencija okusa maline s prirodnom aromom za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Okrugla forma za sir Ø 8,4 x 7,4 cm za 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/kom.
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l