Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
Premium vertikalna punilica, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/kom.
Vertikalna punilica premium 5 L
172,19 € 136,58 €
136,58 EUR/kom.
Voćarsko crijevo, tamnozeleno gumeno, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/kom.
Automatski sustav za navodnjavanje lončanica
26,83 €
26,83 EUR/kom.