Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Probijalica za meso
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/kom.
Marinada za rebarca - mješavina bilja i začina, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinada za koljenicu - mješavina bilja i začina, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Ubodnik za meso s osiguračem
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/kom.
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Marinada za slaninu - mješavina bilja i začina, 35 g
Zamjenske brtve za vakuumski zavarivač 320624
3,31 €
1,66 EUR/kom.
Zamjenske brtve za zavarivače 320620 i 320623