Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Univerzalni vinski kvasac bez razmnožavanja, 20 ml
Destilacijski kvasac Turbo Koji, 50 g (bez kašenja!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Turbo kvasac X-Pack 1,8 kg - profesionalni, za velike nastave
24,63 €
13,68 EUR/kg
Destilacijski kvasac Turbo Grom 48h 100L
9,46 €
18,55 EUR/kg
Kvasac Turbo Cold 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Bayanus kvasac + hranjiva tvar - Univerzalno - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 250g
3,41 €
3,41 EUR/kom.
Turbo kvasac X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Suhi kvasac za talijansku pizzu - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Suhi pekarski kvasac, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Raženi kvasac za kruh s kvascem i sladom - 23g
1,29 €
56,09 EUR/kg