Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Svinjska crijeva 28/30 mm i ovčja 18/20 mm - set
11,83 €
0,30 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Ovčja crijeva - fi 22/24 mm, na trakama, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Peklosól 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Prirodna ovčja crijeva kal. 18/20 mm, 20 m
6,63 €
0,33 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
Drvene hvataljke, 22 cm
0,83 €
0,83 EUR/kom.
Drvene hvataljke 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/kom.
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Nitritna sol Vit-C - 130 g
6,38 EUR/kg
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Staklenka TO 900ml fi82/6 - 8kom.
4,05 €
0,51 EUR/kom.