Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Patrone za saturator SodaJoy, Kayser 10 kom.
6,39 €
6,39 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Chillout blago voćni, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Energy drink, 126 g
3,34 EUR/kom.
VYPITO 12%, vrećica za 18 pića - Limun & limeta, 126 g
Boca Herbowa 500 ml s čepom tipa 'gljiva', 1 kom.
1,53 €
1,53 EUR/kom.
Koncentrat Coopers za izradu piva Ginger Beer, 0,5kg
13,17 €
Termoskupljajuće kapice s perforacijom, mješavina boja, 100 kom.
6,80 € 6,31 €
0,06 EUR/kom.
Bezvremenska boca 500 ml s navojnim čepom, 1 kom.
3,14 €
3,14 EUR/kom.
Set s vodenom košuljicom – šunkovar 1,5 kg + lonac
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 EUR/kom.
Vrtni kolci Bioogród – obloženi čelik, 1,2 m, fi 11 mm, 10 kom.
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/kom.
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg