Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka - mješavina bilja i začina, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Drvene hvataljke, 22 cm
0,83 €
0,83 EUR/kom.
Drvene hvataljke 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/kom.
Słoikówka - mješavina bilja i začina i bilja, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Peklosól Pekel za krakovsku kobasicu - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól - Pekla za običnu kobasicu
1,19 €
18,31 EUR/kg
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Horizontalna punilica za kobasice 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/kom.
Peklosól 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Brtva za klip vertikalnih punjača 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/kom.
Vertikalna punilica 3 kg
60,23 € 56,83 €
56,83 EUR/kom.
Horizontalna punilica 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/kom.
Kliješta za mesne proizvode + 60 klipsi
12,44 €
12,44 EUR/kom.
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m