Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Bjelančevinska kobasičarska ovojnica Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Kolagenska ovojnica za kobasice fi 55 - 4 m
4,24 € 3,95 €
0,99 EUR/m
Vertikalna punilica za kobasice Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/kom.
Horizontalna punilica za kobasice 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/kom.
Horizontalna punilica za kobasice 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/kom.
Vertikalna punilica za kobasice 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/kom.
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Proteinska ovojnica za kobasice fi 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Navojna matica za punilicu za kobasice Browin br. 311006
5,80 €
5,80 EUR/kom.
Sivi pamučni konci za kobasice (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Bakterijske kulture za kobasice zrenja, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekla za bijelu kobasicu, s funkcionalnim proteinom i acerolom, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
33,13 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg