Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Klasična mješavina bilja i začina za šunkovar
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Mješavina začina i bilja za seosku kobasicu, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Domaća mješavina začina i bilja za kabanose, 30 g
Za bijelu kobasicu - mješavina začinskog bilja i začina
1,66 €
83,00 EUR/kg
Za bijelu kobasicu - mješavina začina i bilja, 350 g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Za seoske kobasice, 20g
Nitritna sol - Pekla za običnu kobasicu, s funkcionalnim proteinom, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
TO poklopci za staklenke fi 63/4, crni, 10 kom.
1,70 € 1,53 €
0,15 EUR/kom.
Poklopci za staklenke fi 82/6, karirani – 10 kom.
1,85 € 1,53 €
Poklopac fi 66 bordo - 10 kom.
1,09 € 0,68 €
0,07 EUR/kom.
Poklopac fi 100 bordo - 10 kom.
3,43 € 2,63 €
0,26 EUR/kom.
Poklopac fi 100 crni - 10 kom.
3,80 € 2,46 €
0,25 EUR/kom.
Poklopac fi 82/6 zlatni - 10 kom.
1,72 € 1,36 €
0,14 EUR/kom.
Poklopac fi 66 zlatni - 10 kom.
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/kom.