Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Redukwas® Active za moštove - regulator kiselosti, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex početni set za vino, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Esencija s okusom čokolade 100 ml za 10 L
6,90 €
69,00 EUR/l
Parni sokovnik od nehrđajućeg čelika, 8 l
48,53 €
48,53 EUR/kom.
Esencija s okusom Višnjevače za 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vinski kvasac Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Kulture bakterija za kefir i kiselo mlijeko, 5 g
4,85 €
4,85 EUR/kom.
Esencija s okusom limuna s prirodnom aromom za 10 L - 100 ml
Esencija s okusom ruma za 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Mjerenje ukupne kiselosti
7,31 €
7,31 EUR/kom.
Kwasomix - regulator kiselosti
1,10 €
73,33 EUR/kg
Profesionalni paket - mošt
32,92 € 31,70 €
31,70 EUR/kom.