Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Kalijev pirosulfit, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Kalijev pirosulfit 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Kalijev nitrat za salamurenje mesa, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Kalcijev klorid u tekućem obliku, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Kalcijev klorid za sir - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kalcijev klorid za sir, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Redukwas - regulator kiselosti
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Plus - regulator kiselosti, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Set za izradu sira
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/kom.
Set za izradu sira - mladi sirar
Staklenka 12 L s plastičnim poklopcem
11,48 €
11,48 EUR/kom.
Demižon Dama 5L u omotu, s čepom
7,41 €
7,41 EUR/kom.
Demižon Dama 3 l u opletu, s čepom
6,46 €
6,46 EUR/kom.