Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Staklenka za djecu twist off 212ml s tiskom i poklopcem fi 66/4, 6 kom.
6,31 €
1,05 EUR/kom.
Termometar za pećnicu (50°C do +300°C) Ø6,1cm
5,10 €
5,10 EUR/kom.
Termometar za pušnicu i BBQ (0°C do +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/kom.
Sječke za dimljenje (100% joha) kl. 2 – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Silikonska podloga za pečenje
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/kom.
Sječka za dimljenje/roštiljanje, JABUKA - 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
Čips za dimljenje/roštiljanje, jabukovina, 450 g, kl. 10
2,58 EUR/kom.
Sječke za dimljenje/roštilj 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 2
2,34 €
5,20 EUR/kg
Drvene sječke za dimljenje/roštiljanje 70% joha + 30% bukva, 450 g, kl. 8
Kalijev nitrat za soljenje mesa, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Drveni čips za dimljenje (100% trešnja), klasa 2 - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Drvne sječke za dimljenje (100% bukva) kl. 2 - 450 g X5
Drvne sječke za dimljenje (70% joha + 30% bukva) klasa 2, 450 g x5
Drvene sječke za dimljenje/roštilj, trešnja, 450 g, kl. 8