Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Jako tostirane hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, burbon, brendi, konjak, pivo), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Jako tostirane hrastove pahuljice, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Vanilija hrastovi listići, jako tostirani, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Jako tostirani cimetovi hrastovi listići 50 g
3,04 €
3,04 EUR/kom.
Francuske hrastove kockice, jako tostirane, aromatizirane – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Francuske hrastove kocke, snažno tostirane, aromatizirane – Šljiva, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Kockice od francuskog hrasta, jako tostirane, aromatizirane – Višnja, 20 g
Esencija s okusom hrasta, s prirodnom aromom i ekstraktom – 40 ml, za 4 L
3,41 EUR/kom.
Dębove pahuljice jako opiekane, 20 g
Američki hrastovi listići, jako pečeni, iz bačvi od bourbona, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Brewkit Coopers Stout
18,53 €
10,90 EUR/kg
Esencija s okusom šljive 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/kom.
Set za vino 4 GODIŠNJA DOBA - Malina
5,49 €
52,29 EUR/kg