Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Moj hobi: proizvodnja domaćeg vina - knjiga
5,17 €
5,17 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - engleska verzija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/kom.
Moje hobi: izrada domaćeg vina - ruska verzija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/kom.
ViniTurbo - kvasac za brzu fermentaciju, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Mjerenje pH vrijednosti
2,92 €
2,92 EUR/kom.
Esencija s okusom grožđa, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Mjerač kiselosti - mjerenje kiselosti u vinu, sokovima
7,68 €
7,68 EUR/kom.
Vinski kvasac Burgund bez razmnožavanja, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l