Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Grill tava, lijevano željezo, fi 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/kom.
Lonac od lijevanog željeza s tavom, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/kom.
Lonac od lijevanog željeza s tavom, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/kom.
Duo Grill za meso, mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Grill Klasična za ribu i povrće - mješavina začina 2 u 1, 2 x 12 g
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Svinjska crijeva na trakama 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Prirodna svinjska crijeva - kalibar 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Drveni čips za dimljenje/roštiljanje, šljiva, 450 g, kl. 8
2,58 €
5,73 EUR/kg
Drvna sječka za dimljenje/roštiljanje, bukva, 450 g, klasa 8
2,34 €
5,20 EUR/kg