Mljekarstvo
Prerada
Pekarstvo
Suhomesnati proizvodi
Vinarstvo
Destilarstvo
Pivarstvo
Dom i vrt
Termometri
Količina na stranici:
Sortiraj:
Set tekućih aroma dima za dimljenje, 6 kom po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – trešnja, 250ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Tekući dim za dimljenje – višnja, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Tekući dim za dimljenje - hrastov, 250 ml
Tekući dim – aroma dimljenja, za 20 kg, 250 ml
Aroma dima za dimljenje – kleka, 250 ml
Aroma tekućeg dima, za 3 kg mesa, 40 ml
Tekući dim – hrastov, 40 ml
Aplikator za mesarske mreže - premium
13,17 €
13,17 EUR/kom.
Aplikator za mesarske mreže - premium verzija - tuba
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/kom.
Granitni pravokutni kamen za pizzu 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/kom.
Američke hrastove pahuljice jako tostirane, 500g
Odstranjivač ptica - reflektirajuća traka, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice za aromatizaciju alkohola (viski, bijelo vino), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/kom.
Prirodne hrastove pahuljice (nepečene), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg